Klub přátel Ambulance aktivního zdraví

Chcete být součástí komunity, jejíž členové mají zájem o aktivní zdraví? Patříte k těm, kteří místo jednoduchých a zkratkovitých receptů na zdravý životní styl vyhledávají informace od odborníků? Rádi byste své zkušenosti sdíleli s dalšími podobně zaměřenými lidmi? Staňte se členy Klubu přátel Ambulance aktivního zdraví!

Nejsnazší platformou pro sdílení pozvánek, tipů, zkušeností, zážitků a taky pro sdružování lidí se společným zájmem jsou v dnešní době sociální sítě. Proto také Ambulance aktivního zdraví má svou vlastní skupinu na Facebooku. Respektujeme ale, že ne všichni zájemci o naše aktivity jsou uživateli Facebooku. I s nimi chceme být v kontaktu. 

Ať už v naší skupině na Facebooku jste, nebo nejste, nabízíme vám členství v Klubu přátel Ambulance AZ. V této chvíli vám po potvrzení zájmu o účast v našem společenství příznivců aktivního zdraví můžeme poštou či elektronicky zaslat brožuru Průvodce na cestě za aktivním zdravím a další informační materiály a zájemcům také pravidelný e-mailový newsletter. Do budoucna však zvažujeme řadu dalších atraktivních benefitů, které by s členstvím v Klubu přátel Ambulance AZ byly spojené.

Jdete do toho s námi? Děkujeme za váš zájem o aktivní zdraví!