Kdy? V sobotu 21. května 2022 | 10 - 17 hod.

Na březích přídodního koupaliště Poděbrady budou odborníci z Fakultní nemocnice Olomouc opět nabízet příchozím zájemcům:

  • intenzivní kurz zdravého pohybu (nutná rezervace míst!)
  • kurz lesního myšlení (nutná rezervace míst!)

    V rámci doprovodného programu:
  • ZDARMA základní vyšetření zdravotního stavu
    např. měření cholesterolu, krevního tlaku, analýza složení těla apod.
  • konzultace v oblasti pohybu, výživy, otužování či duševní hygieny
  • doporučení v oblasti aktivního zdraví
  • bohatý doprovodný program nejen pro děti ve spolupráci s Decathlonem Olomouc, Centrem pohybu Olomouc, Restaurací Terasa a Bistro Helen, VZP a Nadací Šance Olomouc

Zdravý životní styl – známé zaklínadlo, které často slýcháme ze všech stran a mnohdy se z něj stalo až nadužívané klišé. Ale co kdyby váš nový aktivní život nastartovali odborníci z Fakultní nemocnice Olomouc? Co kdyby zdravotníci – profesionálové vyšetřili váš aktuální stav, nabídli vám workshopy a přednášky nebo se vám individuálně věnovali při procvičování základních cviků pro zdravý pohyb? To vše nabízíme zájemcům zdarma během festivalu zdraví Pohybrady na přírodním koupališti Poděbrady.

Máš šanci zazářit!

2 minuty vašeho času můžou zachránit lidský život. 

Do Českého registru dárců krvetvorných buněk se jich v roce 2020 přihlásilo nejmíň za posledních pět let a Český národní registr dárců dřeně ve stejném roce zaznamenal pokles zájemců takřka na nulu. Pomozte nám tento trend změnit. Na akci bude připravený karavan, kde se budete moct společně s Šancí Olomouc do registru během chvilky zapsat (pouze stěrem bez odběru krve).

Navíc každý nově zapsaný dárce se může těšit na voucher na lahev vína od společnosti OpenWine, která tímto gestem podpořila tuto náborovou výzvu, která je součástí oslav 30 let existence obecně prospěšného společnosti Šance Olomouc. Více na: http://sanceolomouc.cz/nabor.